Brand Supplier

Furnizuesi i markës

Ne mbështesim:

1) Garanci mesatare 2-3 vjet.

2) 3-5 ditë përgjigje të shpejtë kur takoni problemet e shitjes.

3) Pjesët rezervë falas transportohen me dyer nga ajri në derë nën periudhën e garancisë dhe të shkaktuara nga problemet tona të cilësisë.

4) Pjesë rezervë falas 1-2% kur porosisni porositjen e plotë të kontejnerit MOQ 40ft, biçikleta elektrike 50-100 copë, skuter elektrik 50-100 copë, motoçikleta elektrike 20-50 copë.

5) Kartoni standard i fortë i paketimit të eksportit FCL, paletë ose pllaka druri LCL.

6) Ne ofrojmë EXW, FOB, CIF, termin e dorëzimit nga dera në derë për urdhrin LCL ose FCL.

7) furnizuesit e komponentëve të markave të njohura, pjesë normale dhe më të lira si opsione.

1
3
2
7
4
6